Місто Таба в Єгипті

Туристи, які приїжджають на відпочинок у місто Таба, крім красу коралових рифів і єгипетських пейзажів, мріють побувати в декількох місцях, які можна відвідати тільки з цього міста. Справа в тому, що єгипетська Таба розташована неподалік від кордону з Ізраїлем, Йорданією і Саудівською Аравією.

Дізнайтеся цікаві факти про Єгипет і не забудьте дізнатися про те, що потрібно брати з собою в Єгипет перш, ніж відправитися в Таба.

Стаття про:

  • 1 Пам’ятки Таби.
    • 1.1 Вам може бути цікаво
  • 2 Схожі статті

Пам’ятки Таби.

В першу чергу, туристи відправляються в Ізраїль викупатися у водах Мертвого Моря, після чого відвідують Церкву Гробу Господнього і кімнату Таємної вечері, пройшовши за Хресного шляху. Також в Ізраїлі туристи загадують бажання біля Стіни Плачу.

На поромі з міста Таба можна переплисти у йорданську Акабу, від якої на автобусі дістатися до дивного місця: столиці древніх Ідумеї, Едома та Набатейського царства – Петри. Тут туристам постають руїни колишньої величі: скарбниця Ель-Скарбниця, прорубані в скелі, головна вулиця з амфітеатром, численні гробниці.

Також з міста Таба екскурсійні автобуси відправляються за маршрутами єгипетських пам’яток: Гора Мойсея, монастир Святої Катерини, Кольоровий Каньйон, острів Фараонів.

Вам може бути цікаво