Токай – місто на березі річки Тиса, відомий на весь світ завдяки своєму чудовому провину. Вирощувати виноград і робити з нього вино місцеві селяни навчилися ще в часи древніх римлян. Багатовіковий промисел і зараз процвітає на землі, приголубленою сонцем і працьовитими руками місцевого населення.

Стаття про:

  • 1 Токайське вино.
  • 2 Пам’ятка світової спадщини ЮНЕСКО.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Токайське вино.

Своїм вишуканим смаком токайське вино зобов’язана особливому мікроклімату. Справа в тому, що восени, під час дозрівання винограду, в долині Тиси настає час туманів і дощів. Саме в цей час виноградник схильний появі «благородної цвілі», яка потім, при настанні сонячної погоди, захищає ягоди від гниття і сприяє їх «заизюмливанию» прямо на лозі.

Пам’ятка світової спадщини ЮНЕСКО.

Токай не просто виноробний край, ця територія визнана пам’яткою світової спадщини ЮНЕСКО. У порівнянні з виноградними плантаціями Франції та Іспанії, не кажучи вже про Аргентині і Чилі, Токай мініатюрний, але, як запевняють угорці, «многоэтажен». Однак «багатоповерховість» ця особлива, підземна. Винні підвали в 2-3 поверху мають загальну протяжність понад 40 км.

Вам може бути цікаво