Шопрон – місто, поклав початок шляху держави Угорщина в Євросоюз. Прикордонний контроль на кордоні з Австрією, як і раніше, пильний, однак його процедура значно спростилася.

Стаття про:

  • 1 Джерело добробуту.
  • 2 Пам’ятки міста Шопрон
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Джерело добробуту.

З тих пір Шопрон стрімко нарощує своє благополуччя за рахунок туристів із Західної Європи. Їх приваблюють не тільки краси місцевих пейзажів, які дійсно мальовничі, але і суто практичні вигоди.

Відвідування стоматолога або перукаря в Угорщині обійдеться значно дешевше, ніж у сусідніх країнах Євросоюзу, а якість послуг нітрохи не гірше.

Визначні пам’ятки міста Шопрон

З місцевих визначних пам’яток слід відзначити такі історичні споруди, як Бенедиктинская церква (XIII-XIV ст.) і монастир із залом капітула (XIV ст.), побудовані в готичному стилі.

Чудові також старовинні церкви Св. Михайла (XIII-XV вв) та Св. Георгія, остання була заснована в XIV в, потім перебудована в 1682 – 1781, від чого і придбала новий вигляд у стилі бароко. Цікаві для відвідування міська вежа і музей ім. Ф. Листа, а також повсюдно можна милуватися чудово збереженими житловими будинками в стилі готика, ренесанс і бароко.

Вам може бути цікаво