Порт Ель Кантауї розвивається завдяки туризму

Порт Ель Кантауї – це чудесне перетворення невеликого села в шикарний туристичний місто. Це місто був задуманий, як виняткове місце для туристів, де передбачені всі задоволення і розваги, які тільки можна придумати. Порт Ель Кантауї вражає чудовим поєднанням екзотичної арабської архітектури з шикарними ресторанами, численними магазинами, казкової морською гаванню, вальяжно яхтами і готелями.

Стаття про:

  • 1 Історія міста Ель Кантауї.
  • 2 Відпочинок в Ель Кантауї.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Історія міста Ель Кантауї.

Будівництво «туристичного дива» почалося в 1975 році завдяки фінансуванню банків Кувейту, Абу-Дабі і Міжнародного банку Реконструкції і Розвитку. Даний проект і донині залишається престижною і перспективною, оскільки кожен зустріне тут те, що мається на увазі під розкішним проведенням часу і гідним відпочинком.

Відпочинок в Ель Кантауї.

Приймаючи гостей з усього світу, Порт Ель Кантауї пропонує сервіс найвищого класу. Тут буде комфортно як відпочиваючим всією сім’єю, так і тим, хто біжить від суєти до спокою і тиші.

Пляж подарує не тільки сонячне тепло і морський бриз, але також можливість вдаватися до різних водних розваг, включаючи підводне плавання і віндсерфінг.

Вам може бути цікаво