Острів Джерба (його площа 500 кв. км) приймає гостей цілий рік. В цей райський куточок їдуть відпочити ті, хто втомився від шуму цивілізації. Всіх тут зустрічають фінікові пальми, надзвичайно прозора і тепла вода і умиротворення. Тільки не треба думати, що цивілізація тут взагалі відсутня, просто вона шанобливо ставиться до відвідувачів острова.

Тут шанують історію і не забувають про пристрасті і звички сучасної людини, тому і найстарша синагога Гриба, і сучасне поле для гольфу чудово доповнюють гармонію острова. Хумт Сук, що в перекладі означає «великий базар», є основним містом острова Джерба. Його населення складає 25 тисяч осіб.

Стаття про:

  • 1 визначні Пам’ятки міста.
    • 1.1 Вам може бути цікаво
  • 2 Схожі статті

Визначні пам’ятки міста.

Головною визначною пам’яткою міста визнаний форт Бордж ель-Кебір, що розташувався на узбережжі, його перші укріплення були зведені в 1284 р.

Неодмінний інтерес викликають і особливі рішення архітектурного ландшафту острова – мензелі. Це значних розмірів білосніжні квадратні житлові будинки з куполами, своєрідні маленькі фортеці з внутрішнім подвір’ям, оточеним кімнатами по периметру.

Вам може бути цікаво