У місті Луксор безліч значних археологічних місць, завдяки цьому туризм тут є однією з найважливіших галузей економіки. У місті є міжнародний аеропорт, а також місце відправлення круїзів по Нілу.

Стаття про:

  • 1 Пам’ятки Луксора.
    • 1.1 Вам може бути цікаво
  • 2 Схожі статті

Пам’ятки Луксора.

Серед основних визначних пам’яток потрібно відзначити храм Луксора і храм на честь Бога Амона.

Дізнавайтеся що потрібно брати з собою в Єгипет та ознайомлюйтеся з найбільш цікавими фактами про Єгипті до того, як відправитися відпочивати в Луксор.

Інтерес представляє долина Царів, яка розташувалася на краю пустелі, в обрамленні високих гір, в основі природної скелястої піраміди. У стародавньому Єгипті вона служила місцем поховання, згодом там археологами було знайдено понад шістдесяти могил. Недалеко від долини Царів розташована майже невідома долина Цариць.

Залишки монументальної алеї можна побачити на рівнині, що розкинулася навколо Фів, між Нілом і долиною Царів. Там же підносяться 2 величезні статуї, висота яких досягає двадцяти метрів, вони відомі під назвою колоси Мемнона. Природні катаклізми завдали шкоди особам колосів, але, незважаючи на це, вони виглядають велично і справляють незабутнє враження.

Вам може бути цікаво