Аріана — головне місто однойменної губернії в Тунісі, який розташувався неподалік від руїн Карфагена і в «п’яти кроках» від міжнародного аеропорту Туніс-Карфаген. Чисельність міського населення — 160 тисяч осіб. Муніципалітет Аріана був утворений 1 липня 1908.

Стаття про:

  • 1 Історія міста.
  • 2 Пам’ятки.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Історія міста.

Згідно з місцевою легендою, місто отримало свою назву на честь дочки римського воєначальника, її палац розташовувався неподалік. Історичні джерела початку 17 століття відзначають, що дане поселення буяло старожитностями, що залишилися від вандалів і готовий.

Пам’ятки.

В околицях цього міста Аріана розташований красивий парк Абу-Дабі Фихр. Тінисті гаї і прекрасні водойми не раз оспівували у своїй творчості туніські поети, а особливо захоплювали їх чудові троянди міста.

Знайома Аріана і тим, що в ньому колись жив сам Сиди Махрез, якого всі жителі Тунісу вважають своїм покровителем. Незважаючи на те, що багато історичні будівлі були знесені в процесі активного міського будівництва, тут ще можна зустріти справжні палаци — Палац Бен Эйед , Палац Баккуш, Палац Зауш.

Вам може бути цікаво