Ровінь — найромантичніше місто Хорватії

Ровінь називають найромантичнішим місцем Хорватії. Неймовірно чисте море всіх відтінків бірюзи і блакиті, велика кількість архітектурних пам’ятників різних епох, прекрасний клімат зробили його туристичним центром Хорватії. Це місце, облюбоване людьми приблизно 17 століть тому. Західний берег півострова Істрія оточений цілим архіпелагом крихітних острівців, розсипаних як перламутрові намистини в теплих водах Адріатики. Півостровом Істрія стала за допомогою штучної насипу, раніше це був острів.

Місто мальовничий і подібний казці: круті вулички прагнуть свій біг до моря, стіни будинків спускаються прямо в море, химерні споруди різних епох переплітаються в архітектурні букети. Перше місто, згаданий у літописах, був римським поселенням Castrum Rubini, але судячи з розкопок, люди обживали ці місця ще в залізному столітті. Місто зберіг віхи багатьох минулих епох і отримав статус європейського культурного пам’ятника.

Улюбленими пам’ятками туристичні довідники називають церкву Святої Ефимии XVIII століття з флюгером-статуєю престольної святий; Ворота Святого Бенедикта; Взаємні ворота; Портик.

Вам може бути цікаво