Готель порадили знайомі я не зважилася оселитися в іншому. Довіряю перевірених місцях, хоча думки неоднозначні, але для мене листопадовий відпочинок видався просто казковим у готелі Desert Rose 5*.

Стаття про:

  • 1 Територія готелю.
  • 2 Розваги в готелі.
  • 3 Облаштування.
  • 4 Харчування.
  • 5 Дайвінг.
    • 5.1 Вам може бути цікаво
  • 6 Схожі статті

Територія готелю.

Територія величезна, кругом чистота і порядок, людей багато, але їх кількість не дратує, все в цьому готелі розосереджено так, що ніхто і ніщо не напружує.

Розваги в готелі.

Можна пограти у волейбол, поло, зайнятися аквааеробікою, а можна просто повалятися на шезлонгу і поніжитися під променями сонця, що я і робила.

Три величезних басейну вміщають усіх постояльців, але коли я там була, як кажуть не в сезон, то мені здалося порожньо, тим більше що багато купалися в морі.

Море, звичайно ж, супер, але треба пошукати підходи. Ще крім дорослих були і дитячі басейни для зовсім маленьких, а також я бачила дитячі майданчики з каруселями, гірками, загалом, всім знайдеться заняття.

Облаштування.

В готелі сподобався підхід охолодження приміщень. Стояли не спліт-системи, а вбудовані кондиціонери, яких не видно. Температуру в кімнаті можна регулювати самим. Ще помітила, що все з дерева, а не з усіма використовуваного пластику. Сантехніка теж у відмінному стані. Номер доглянутий є всі зручності. Прибирання кожен ранок і без чайових, мені робили різні фігурки з простирадлом дуже приємно.

Харчування.

Харчування теж входило у вартість путівки. Завжди свіжі фрукти, морозиво, їжа різноманітністю не блищала, але на сніданок, обід і вечерю завжди було що вибрати. Охорона готелю на вищому рівні, кожен об’єкт під наглядом, навіть рушник віддаєш охоронцю, а натомість отримуєш жетон.

Місцеві жителі теж ставляться до туристів доброзичливо, принаймні, я не бачила негативу. В готелі вечорами влаштовують веселі шоу, дискотеки все дуже гідно. Кому не хочеться шуму можна пограти в гігантські шахи, чоловіки дивилися футбол в кафе, а я так зрозуміла, що це ніби спорт бар і кафе в одній особі. А найкрасивіше це спостерігати за заходом сонця я такої ніде не бачила, просто слів немає.

Дайвінг.

Обов’язково спробуйте дайвінг, подивитися на багатий морський світ дорого коштує. Купалася я більше в морі, в басейні теж для різноманітності, але я люблю плавати в морській воді, бути ближче до природи.

Відчувати всю красу натуральної краси. Живності дуже багато бачила майже всіх, корали напівживі, думаю, що через людей.

Рушники, їжа все організовано, так що на пляжі можна провести весь день.

Загалом, враження від мого осіннього відпочинку незабутні ледь прилетівши додому, захотілося знову в цю сонячну, казкову країну.

Вам може бути цікаво