Сус — найбільший курорт в Тунісі

Сус (Сусс) вважається першим за величиною курортним містом Тунісу. Він не просто багатий історичними пам’ятками, вся стара частина міста з 1988 року визнана пам’яткою Всесвітньої спадщини (1988). Населення міста 173 тисячі осіб, це третє за кількістю жителів місто Тунісу.

Стаття про:

  • 1 Відпочинок в місті Сус.
  • 2 Пам’ятки.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Відпочинок в місті Сус.

Сус, також як і Хаммамет, славиться величезним числом готелів і при цьому чудово підходить для тих, хто віддає перевагу активний відпочинок. Білі піщані пляжі міста щороку приваблюють сюди багато туристів, як, втім, і бурхливе нічне життя з казино і дискотеками. Саме місто також цікавий торгівлею в східному стилі, коли необхідно дотримувати ритуал торгівлі (спочатку завищені ціни в 2-3 рази).

Тут продається безліч привабливих для туристів товарів – ковані вироби, сувеніри, різні срібні і золоті штучки, а також оригінальна кустарна продукція місцевих ремісників.

Пам’ятки.

Неможливо не згадати і про унікальному музеї, де розповідається про історію міста з допомогою мозаїчних полотен. До речі, зйомки одного з фільмів про Індіану Джонс («У пошуках втраченого ковчега») відбувалися саме тут.

Вам може бути цікаво