Туніс — головне місто держави і провінції з однойменною назвою. Населення міста одно 1,2 млн. жителів. Незважаючи на давню історію, Туніс цілком сучасним – шикарні готелі і ресторани, хороші автостради, є навіть свій університет і російська православна церква.

Стаття про:

  • 1 Архітектура міста Туніс.
  • 2 Пам’ятки міста Туніс.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Архітектура міста Туніс.

У самому серці міста Туніс розташований медіна, старе місто з вузенькими вуличками, ринками і мечетями. В даний час стіни медіни не збереглися, але є пара кам’яних воріт і деякі зміцнення турецької цитаделі. З усіх боків медіна оточена будинками європейського стилю, зведеними як під час французької колонізації, так і після неї.

Визначні пам’ятки міста Туніс.

У самій медині є що подивитися, тут особливе буквально все. Ось, наприклад, екзотичний парфумерний ринок, що розташувався в кварталі Сук ель-Аттарін, побудований в 13 столітті, тут і досі торгують пахощами.

Туристи завжди заглядають і в палац 17 століття Дар бен Абдаллах, де зараз розміщується міський музей мистецтва та народних традицій. Мало хто залишається байдужим і до історії палацу Дар Осман. Цей палац був зведений Бей Османом, знаменитим піратом, доньки якого роздавали бідним те, що награбував їх батько.

Карта метро в Тунісі

Вам може бути цікаво