Блакитна лагуна в Ісландії

Всесвітньо відома особливість Ісландії – гарячі джерела. Тектонічні особливості острова дарують країні неймовірні переваги як в економічному плані, так і у вигляді численних спокус для туристів.

В перший же день перебування в Ісландії, ви дізнаєтеся про одну особливість — тут не використовується нагрів води для опалення і водопроводу. Він просто не потрібен. На кухню або в душ вода надходить прямо з природних геотермальних джерел. Кажуть, це один із секретів, чому більшість Ісландців так молодо виглядають.

Туристів приваблює зовсім інша «сторона медалі». Особливий ефект природних гарячих джерел описується не тільки косметологами, але і лікарями. Ви зможете випадково знайти «дикий» гаряче джерело, просто здійснюючи поїздку в пошуках мальовничих місць, або ж задатися метою і відвідати місця, спеціально для цього відведені. Серед них у вас є вибір:

Стаття про:

 • 1 Громадський басейн.
 • 2 Громадські гарячі джерела.
 • 3 Spa-курорти
 • 4 Блакитна лагуна:
  • 4.1 Вам може бути цікаво
 • 5 Схожі статті

Громадський басейн.

Практично будь-який більш-менш великий громадський басейн Ісландії містить окремі джакузі — термальні джерела. Кожен підбере тут потрібну температуру виключно за своїм смакам і зможе об’єднати приємне розслаблення зі спортивними активностями. Наприклад, Долина Laugardalur порадує не тільки найбільшим в Рейк’явіку теплим басейном, але і неймовірним красивим ботанічним садом.

Громадські гарячі джерела.

Їх відвідування зазвичай безкоштовно, або коштує копійки. Але будьте готовими побачити дійсно «громадське місце», яке привертає увагу туристів і місцевих людей, а значить, часто буває переповненим.

Самим яскравим джерелом такого роду вважається термальний пляж Nautholsvik. Місце з дивовижним видом і можливістю відчути безпосередньо кордон між теплою термальної і суворо-холодної океанською водою.

Spa-курорти

— Spa-курорти – самий вишуканий варіант використання гарячих джерел. Безсумнівно, найбільш відомий серед них, Блакитна лагуна, яка знаходиться на півострові Reykjanes в південно-західній частині Ісландії, недалеко від Рейк’явіка. Це місце дійсно справляє враження, причому в будь-який час доби.

Розслабитися в теплій і корисною воді лагуни під світлом зірок – унікальний досвід. Не менш вражає і денний неймовірно красивий вид. +37 °С — середня температура води, яка багата мінеральними солями, кварцом, блакитними і зеленими морськими водоростями. Крім того, не залишаючи джерело, ви зможете випробувати на собі дію унікальною за своїми властивостями білої глини.

Блакитна лагуна

Блакитна лагуна:

відкрита щодня, протягом усього року.

Час роботи:

 • з 1 по 30 червня — з 9:00 до 21:00
 • з 1 липня по 15 серпня — з 9:00 до опівночі
 • з 16 по 30 серпня — з 9:00 до 21:00
 • з 1 вересня по 31 травня — з 10:00 до 20:00

Крім новорічних і різдвяних свят;

В період з 23 грудня по 1 січня графік роботи комплексу потрібно уточнити на сайті Blue Lagoon.

Гості можуть залишатися на території термального комплексу протягом 45 хвилин після закриття.

Ціна вхідного квитка залежить від сезону:

 • З 1.09 по 31.05 — 33 євро для дорослих, 15 євро для підлітків 14 і 15 років.
 • З 1.06 по 31.08 вхід для дорослих коштує 40 євро, для підлітків 14 і 15 років — також до 15 євро.
 • Вартість відвідування: для дітей до 13 років безкоштовна за умови супроводу дорослими.

Гарячі джерела – лише один з проявів переваг Ісландії. Кому-то вони зможуть подарувати здоров’я, когось просто розважать або порадують. Не забудьте випробувати їх дію на собі, поки ви в цій чудовій країні.

Вам може бути цікаво