Криниця – справжня перлина польських здравниць.

Стаття про:

  • 1 Лікування і клімат.
  • 2 Архітектура.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Лікування і клімат.

Місто знаходиться недалеко від словацького кордону, в Західних Карпатах. Більше двохсот років тому тут були відкриті мінеральні джерела, що перетворило невелике поселення в популярну здравницю. Щороку сюди з’їжджаються десятки тисяч бажаючих провести час «на водах».

Тут незвичайно м’які кліматичні умови, взимку в середньому не більше п’яти градусів морозу, а в середині літа – +17. Природна улоговина, в якій знаходиться курорт, відкрито на південь. Повітря, за словами фахівців, багато насичений озоном і ефірними маслами, що найсприятливішим чином позначається на психіці людини.

Архітектура.

Архітектура міста дуже різноманітна – капітальні будівлі минулого століття сусідять з дерев’яними будинками в швейцарському стилі.

Особливо вражає просторий Головний павільйон курорту з зимовим садом, сюди проведені води з різних джерел, що мають різний склад і цілющу силу. Тутешні води використовують у якості ванн, інгаляцій, а також приймають всередину. Від Криниці рукою подати до Закопане і соляних шахт у Величці, так що тут можна і помандрувати.

Вам може бути цікаво