Червоне море по праву вважається одним з кращих місць для любителів дайвінгу. Тут є на що помилуватися. Одним з улюблених місць дайверів вважається Риф Карлесс. Дістатися до Рифу Карлесс можна на прогулянковому катері, який відправляється щоранку і прибуває на місце через годину.

Риф Карлесс — це мілина, на якій ростуть дивовижні по красі коралові вежі, діаметр яких досягає 30 метрів. Весь риф являє собою два невеликих острівця і простягшись з північно-заходу на південний-схід плато. Але все ж самими дивовижними вважаються дві коралові вежі-стовпи, схожі на ворота, які стали місцем загибелі багатьох кораблів. Дістатися на Риф Карлесс можна тільки в тиху безвітряну погоду, оскільки тут немає укриття від хвиль.

На Рифі Карлесс всім бажаючим видаються ласти і маски. Занурившись в кришталево-прозорі води, тут можна насолодитися красотами підводного світу: незліченні зграйки тропічних риб, що снують повз нирців, а трохи далі може промайнути акула або мурена. На риф часто припливають дельфіни і гігантські черепахи, яких можна навіть помацати.

Вам може бути цікаво