Загреб — столиця Хорватії ось вже 500 років

Столиця Хорватії, місто Загреб, утворився злиттям Каптола і Градца. Це головне місто країни без малого 500 років. Загреб розкинувся на пагорбах і передгір’ях Медведніца Загребської височини, привільно обживаючи мальовничу місцевість. Злиття двох міст забезпечило місту поділ на верхній і нижній зі своєрідною архітектурою кожного.

Загреб, як і всякий активно розвивається старовинне місто, що поєднує комфортабельність сучасного міста і архітектурну красу старовини. Торговий, культурний, туристичний центр країни привертає незліченна безліч туристів.

Знайомство з містом починається зі Старого граду. Музей Мімара, Палац архієпископа, вежа Lotrscak, церква святої Катерини, кам’яні ворота XIII століття, церква святого Марка, безумовно заслуговують на увагу. Статут, можна перекусити в будь-якому з рясно розкиданих кабачків. Не нехтуйте національною кухнею, вона може скласти гідну конкуренцію самим прославленим французької та італійської. Пряне м’ясо пропонується щедро запивати запашними місцевими винами.

Вам може бути цікаво