З вікон готелю Sofitel Le Sphinx Cairo видно знамениті піраміди

Готель Sofitel Le Sphinx Cairo 5* знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від пірамід у Гізі. Це приблизно 45-50 хвилин їзди від аеропорту в залежності від інтенсивності руху.

Стаття про:

  • 1 Номеру.
  • 2 Послуги.
  • 3 Басейн.
  • 4 Сніданок.
  • 5 Персонал.
    • 5.1 Вам може бути цікаво
  • 6 Схожі статті

Номери.

У мене був номер з видом на сад так все, що я бачив — це вершини піраміди. Мій номер був гарний, чистий і великий … особливо для мене, як одного мандрівника.

Ліжко була так гарна! Зручніше, ніж моє ліжко у себе вдома. Кондиціонер працював відмінно. Мені довелося відключити його пару раз, тому що було дуже холодно.

Послуги.

Відпочинок в готелі був відмінним. Там красиво і просторо, а ще в Sofitel Le Sphinx Cairo 5* невеликий банк, тому можна легко обміняти гроші.

Працює крихітний магазин подарунків, а при виході їх готелю є місце, де продають одяг типу сувенірів (капелюхи, футболки, шарфи тощо).

Поруч з цим — інший магазин по продажу сувенірної продукції та інших речей.

Басейн.

Існує дуже хороший плавальний басейн; так що якщо Вам не терпиться зануритися в басейн, він тут же.

Сніданок.

Сніданок поставляється у вигляді шведського столу і в залежності від замовлення через цей готель, він може бути або не бути включений у вартість номера. Довелося доплачувати за сніданком, оскільки він не була включена в мою кімнату ціною. Вони мають різні види хліба, йогурт, соки, фрукти і т. д. Існує шеф-кухаря, які можуть зробити для Вас омлетів або щось інше.

Персонал.

Консьєрж може організувати всі види турів і будь транспорт для вас. Персонал дуже люб’язний та ввічливий, і у мене не було проблем з ними взагалі.

Існує контрольно-пропускному пункті біля головного входу з очевидних причин. Я безумовно рекомендую готель Sofitel Le Sphinx Cairo 5*!

Вам може бути цікаво