Исафьордур – великий рибальський місто, розташоване в північно-західному регіоні Ісландії. Це затишний і акуратний місто, центр культури і освіти, процвітаюче місце туризму. Місто побудований на гравії і простягається до самого Скутулсфьордура.

Стаття про:

  • 1 Історія міста Исафьордур.
  • 2 Пам’ятки міста Исафьордур.
    • 2.1 Вам може бути цікаво
  • 3 Схожі статті

Історія міста Исафьордур.

Перші поселенці з’явилися на місці теперішнього міста ще у 920 році. Пізніше тут оселилися ісландські і норвезькі торговці, а в 16 столітті тут з’явилися німецькі і англійські торгові колонії.

У часи правління данської в місті Исафьордур було побудовано кілька будівель, що збереглися донині (наприклад, Тьерухусид).

Визначні пам’ятки міста Исафьордур.

З усіх боків Исафьордур оточений тихими водами місцевих фіордів і злісно підносяться скелями. В самому центрі міста збереглися стародавні щитові і дерев’яні будиночки, багато з яких майже не змінилися з 18 століття, коли місто був притулком великих кораблів і китобоїв.

Зараз це дивно сучасне місце, порівняно з тихими і спокійними Вестофьоррдами Исафьордур здається великим мегаполісом зі своїми численними ресторанами, барами, кафе і кінотеатрами

Вам може бути цікаво