Гдиня — один з найбільших балтійських портів

Гдиня – місто, який у 20-х роках минулого століття був лише невеликим рибальським селищем. Однак Польща потребувала вихід до Балтики, тому тут було розпочато будівництво великого порту. До початку другої світової війни Гдиня стала відома, як один з найбільших балтійських портів.

В даний час портів у місті кілька: пасажирський, торговий, військовий і рибальський. Крім цього, Гдиня є центром суднобудування і судноремонтної промисловості. Особливих пам’яток старовини в місті немає, зате багато музеїв, наукових установ, тут також розташовані і вищі морські школи.

Туристи дуже люблять бувати в Океанографічному музеї з морським акваріумом та Музеї міста. Щорічно в місті проходить фестиваль польського художнього кіно.

Порт Гдиня сильно постраждав в роки другої світової війни, проте швидко був відбудований і модернізований, що дозволяє тепер судам заходити сюди з усього світу.

Якщо є бажання побачити місто з висоти пташиного польоту, досить піднятися на Кам’яну гору, звідки можна оглядати прекрасну панораму затоки, порту і центру міста.

Вам може бути цікаво