Анталія — найвідоміший курорт Туреччини, знаходиться поряд з найкрасивішим однойменною затокою. Це улюблене місце відпочинку туристів зі всього світу – тут м’який клімат, красиві місця і комфортабельні готелі.

Стаття про:

  • 1 визначні Пам’ятки міста Анталія.
    • 1.1 Вам може бути цікаво
  • 2 Схожі статті

Визначні пам’ятки міста Анталія.

Сьогодні мало що залишилося від стародавнього міста. З збережених пам’яток старовини до наших днів дійшла вежа Хидирлик. Вежа, збудована ще у 2 столітті, раніше виконувала роль маяка і оборонної вежі.

Дізнайтеся цікаві факти про Туреччину і почитайте що взяти з собою на турецький курорт перш, ніж відправитися відпочивати.

Місто майстерно поєднує в собі спадщину стародавніх культур і сучасну архітектуру Сходу. Вражаюча архітектура центру міста (рифлений минатрет, Ворота Адріана) і колоритний порт приваблюють сюди туристів зі всього світу. Ще одна з цікавих пам’яток міста – Школа Корану (Медресе Катарай), побудована в 1251 році за часів правління султана. Сьогодні в цій школі розмістився музей, де зберігаються витончені сельджуцькі зразки і кераміка.

У готелях міста забезпечено висококласний сервіс, тут завжди раді туристам. Знаменитий курорт височіє на обривається до моря плато, де відкривається надзвичайно мальовнича панорама.

Вам може бути цікаво