Шарм-Ель-Шейх – популярний курорт, розташований в південній частині Синайського півострова. Шарм-Ель-Шейх, що в перекладі означає «царський затока», повністю виправдовує своє королівське назва. Це один з найпрестижніших курортів Єгипту, відкритий цілий рік.

Навіть взимку температура на півострові не опускається нижче +20 градусів, а повітря – нижче +23 градусів.

Величезне різноманіття екзотичних квітів, доглянуті пляжі, чисте море і численні озерця, оточені рівними рядами пальм створюють незабутні враження.

Стаття про:

  • 1 Бухта Наама.
  • 2 Розваги та активний відпочинок.
  • 3 Рекомендації.
    • 3.1 Вам може бути цікаво
  • 4 Схожі статті

Бухта Наама.

На узбережжі просторої бухти Наама є ідеальні умови для відпочинку – два десятки першокласних готелів, численні ресторани, кафе та місця для занять різними видами спорту.

Особливо популярний Шарм-Ель-Шейх серед любителів дайвінгу. Всього в 25 кілометрах від Шарм-Ель-Шейха розташований мальовничий парк Рас-Мухаммед, з прекрасною низкою коралових рифів і різноманітних підводним світом.

Розваги та активний відпочинок.

Кілька десятків дайвінг-центрів пропонують туристам свої послуги – поїздки в місця для дайвінгу, навчання новачків підводного плавання, оренда аксесуарів та обладнання.

Для тих, кого не приваблює підводне плавання, передбачено багато інших розваг: теніс, гольф-клуби, верхова їзда, парашутний спорт і ін.

Рекомендації.

Спробуйте переказ грошей для поповнення своєї банківської картки на курорті. Використовуйте онлайн бронювання готелів а Світ Країн. Скористайтеся послугою покупки авіаквитка на нашому сайті. Замовляйте залізничні квитки онлайн не виходячи з дому.

Вам може бути цікаво