Мармарис – мальовниче місто, що розкинулося на південно-західному узбережжі Туреччини. Туристи, що приїхали в Мармарис, бувають приємно здивовані красивою природою і можливістю скупатися відразу в 2-х морях – Егейському та Середземному.

Стаття про:

  • 1 Історія міста.
  • 2 Бухта Мармарис.
  • 3 Карта міста Мармарис.
    • 3.1 Вам може бути цікаво
  • 4 Схожі статті

Історія міста.

Місто було засноване в 6 столітті до н.е. і спочатку називався Фіскос. Містом почергово володіли греки, візантійці, сельджуки, османи. У 16 столітті місто було відновлено за наказом Султана Сулеймана, який і дав йому ім’я Мімарис, переформировавшееся пізніше — в Мармарис.

Єдиним пам’ятником минулого є Фортеця, побудована в 14 столітті. Сьогодні тут розташовується музей, де на додаток до виставок проводяться різні мистецькі та культурні заходи.

Дізнайтеся найбільш цікаві факти про Туреччину і почитайте, що варто брати з собою на турецький курорт перед відправленням в цю чудову країну.

В даний час Мармарис — це європейський курорт, один з найпопулярніших яхтових центрів.

Бухта Мармарис.

Бухта Мармарис, оточена горами і потопає в зелені лісів, приховує безліч мальовничих куточків. Центральний пляж тягнеться через всю бухту. Бари, кафе і ресторани, розташовані прямо на узбережжі радують туристів стравами місцевої та європейської кухні.

Карта міста Мармарис.

Вам може бути цікаво