Місто Новіград — старовинне рибальське селище із затишною інфраструктурою

Новіград, незважаючи на назву, зовсім не є невдалим. Старовинне рибальське містечко пронизаний своєрідною чарівністю. Історично Новіград виник на місці стародавнього римського поселення Эмония. Це західне узбережжя півострова Істрія. Античні вулички, старовинні міські фортечні стіни, пам’ятники архітектури навівають думки про велике минуле.

Це надзвичайно затишний місто, який на додаток до історичних районах пропонує прекрасно розвинену інфраструктуру і комфортабельні умови відпочинку. Цікаві Базиліка V століття з унікальною чорно-білою мозаїкою, бенедектінській монастир і загальний архітектурний ансамбль старовинної частини міста.

Новіград особливо сподобається тим туристам, які уникають надмірно галасливих натовпів. Тут порівняно невелика кількість готелів і містечко не переповнений відпочиваючими, залишаючи якусь камерність спокою. Кам’яні будівлі історичного центру розташовані на півострові. Відомий Новіград рибним фестивалем, найбільшим в Європі. Скуштувати свіжої риби, оглянути риболовецькі шхуни і навіть порибалити в прекрасних водах зможуть усі бажаючі.

Вам може бути цікаво