Як вибрати тур в Чехію

Враховуючи, що Чеська Республіка знаходиться в центрі європейського континенту, вона пропонує широкі можливості для відпочинку. Вибираючи Тури в Чехію https://pro-agent.kz/tours/czech-republic

, ви поринаєте в історію, європейську казку, інший світ. Чехія цікава не тільки старовинними замками, але і затишними середньовічними чеськими містечками. Грошова одиниця – чеська крона.

Найбільш популярним містом Чеської Республіки є її столиця-Прага, тут зосереджені чудово збереглися архітектурні пам’ятники та історично важливі місця. Плануючи свою поїздку, необхідно враховувати, що Вам не вдасться оглянути Прагу і насолодитися її шармом за 1 день. Радимо виділити на огляд визначних пам’яток столиці мінімум 2-3 дні.

Історичним центром Праги є Староміська площа, астрочаси і ратуша. При складанні програми відвідування Чехії, в якості обов’язкових для перегляду замків, можна виділити Кршивоклат, Штенберг, Глубока над Влтавою. Чеський Крумлов-казкове середньовічне містечко, в якому збереглися архітектурні споруди VII – VIII століть.

Обов’язково потрібно спробувати чеську кухню і відвідати ресторанчики старовинного типу, які включають в меню:

суп у хлібі (Polévka v chlebu), свічкова в сметані ((Svíčková na smetaně) – це яловича вирізка, приготовлена особливим способом, вепро-кнедло-зело ((Vepřo-knedlo-zelo) – свинина, кнедлики і кисла капуста, можна сказати, що це найулюбленіше блюдо у чехів, наприклад, як у нас борщ.

Є кілька причин забронювати тури в Чехію з Казахстану:

Доступні ціни на тури в Чехію
Відмінне транспортне сполучення (прямі рейси А / к CSA і МАУ)
Відмінне поєднання екскурсійного та оздоровчого відпочинку

Велика кількість пам’яток, серед яких: Празький град-один з найбільших замків у світі, огоромное безліч замків (налічується більше двох тисяч), унікальний Костел Всіх Святих (Кістниця) в Празі, Карлів міст, Танцюючий будинок в Празі, палаци, галереї, пам’ятки природи та архітектури.

Сувеніри Чехії-отдельния тема для розмови. Найбільш популярними вважаються: Бехеровка (також жіночий варіант – лимонна), сливовиця, чеські оплатки, шоколад “Studentska”, квашена червона капуста, кнедлики і звичайно ж легендарне чеське пиво!